Tehotenské fotenie v Bratislave

Tehotenstvo je jedno z najvýnimočnejších období v živote ženy. Jej telo sa premieňa každým dňom, zaobľuje sa a prechádza zmenami rovnako ako rodina a ľudia okolo tehotnej ženy. Mágiu tohto procesu sa snažím zachytiť na tehotenských fotografiách počas fotenia v mojom ateliéri v Bratislave. Práve tehotenské fotenie je spôsobom, ako si zachovať spomienku na tento čas premien… Čítať viac o fotení.

Tehotenské fotenie v mojom ateliéri v Bratislave

Už niekoľko rokov tvorím štýlové a elegantné zábery, ktoré zachytávajú krivky a kontúry ženského tela v tehotenstve. Ide o príjemný proces. Počas celého fotenia sa snažím vytvoriť uvoľnenú atmosféru, aby sa každá žena cítila sebaisto a prirodzene. Verím, že aj to prispieva k výslednému krásnemu obrazu. Tón a atmosféru tehotenského fotenia (maternity photo) vždy rada prispôsobím Vašim želaniam. S klientkami som často v kontakte aj po fotení a veľmi rada počúvam, ako svojim deťom ukazujú fotky, keď boli ešte v brušku.

Moje štúdio sa nachádza v Bratislave a je prispôsobené pre pohodlie vás a vašich detičiek. Nájdete tu pokojné prostredie, ktoré je samozrejme čisté a ponúka súkromie.

Kedy je najlepší čas na tehotenské fotenie?

Ideálny čas na tehotenské fotenie je medzi 7. a 8. mesiacom tehotenstva, keď je bruško najviac viditeľné. Každé tehotenské bruško však rastie individuálne, preto radšej dajte na svoje vlastné pocity. Vy predsa viete najlepšie, čo Vám vyhovuje.

V ktorom týždni by som sa mala objednať na tehotenské fotenie?

Odporúčam objednať sa približne 4-5 mesiacov pred očakávaným termínom narodenia malého človiečika, ktorý vo vás rastie.

Ako sa pripraviť na tehotenské fotenie?

Vždy privítam, ak príde niekto už s predstavou želaného výsledku. Uvedomujem si dôležitosť celého procesu, ide predsa o pamiatku na celý život. Ak nemáte presnú predstavu o štýle fotografií, pozrite si môj instagram, facebook alebo sa inšpirovať fotografiami na tejto webovej stránke. Ak premýšľate, ako sa namaľovať, to nechám čisto na vás, z mojej skúsenosti však prirodzený make up ukáže na fotke najlepšie.

Ako sa obliecť priamo na fotenie?

Odporúčam doniesť si spodné prádlo telovej farby a podprsenku bez ramienok. Ak chcete fotografie partnerské, zladenie s partnerom do dvoch farieb je ideálne. Moje štúdio v Bratislave je pohodlné, čisté a útulné, preto verím, že sa tam budete cítiť príjemne.

Ponúkate aj tehotenské šaty na zapožičanie?

V ateliéri nájdete pár šiat, ktoré sú na zapožičanie. Výber spoločne prispôsobíme vašim predstavám.

Je možné aj partnerské fotenie v ateliéri?

Samozrejme, rada privítam aj zamilované hrdličky. Nemusíte sa obávať toho, že sa nedokážete s partnerom uvoľniť. Pred začiatkom fotenia si povieme o vašich predstavách a spoločne vytvoríme skvelú atmosféru, aby bolo fotenie zážitkom.

Ako bude tehotenské fotenie prebiehať?

Tehotenské fotenie väčšinou trvá 1 hodinu, počas ktorej vytvorím niekoľko záberov, ktoré zaznamenajú úžasnú chvíľu vás a vášho malého človiečika, ktorý sa čoskoro narodí. Rekvizity v rámci tehotenského fotenia nepoužívam. Farebné pozadie si ladím podľa výberu šiat a typu fotografie, o ktorú má tehuľka záujem.

Aká je cena tehotenského fotenia?

Cenu za jednotlivé fotenia nájdete v mojom cenníku.

Tatiana Wilhelmová – profesionálna fotografka pre Bratislavu a okolie

S fotením intímnych a citlivých záberov, ktoré s vami budú celý život mám dlhoročné skúsenosti. Spočiatku išlo o moju záľubu, ktorú som pretavila do profesie. Pre novorodenecké fotografie mám kvalifikáciu. Sama som matkou štyroch detí. Možno i pre tieto dôvody si ma doteraz vybralo už veľa  budúcich či čerstvých mamičiek. Čítať viac o mne >>

Referencie

„Pani Tatiana mi bola viacerými ľuďmi odporučená ako fotografka na tehotenské fotenie a preto som sa rozhodla aj ja podeliť sa s mojou pozitívnou skúsenosťou ďalej. Pani Tatiana má profesionálny prístup, milé a ústretové správanie, vie úplne dokonale pracovať s bábatkami, vždy sa vám snaží vyhovieť a poskytuje aj skvelé rady počas celého fotenia. Po nádherných tehotenských fotkách sme k nej išli aj na novorodenecké fotenie, a musím opatovne uznať, že výsledok jej práce je znova precízny, a vďaka tomu máme celá rodinka nádhernú pamiatku na celý život. Už teraz sa tešíme na ďalšie rodinné fotenia u pania Tatiany a odporúčam ju s radosťou aj ďalej.“

– Janka

„Určite odporúčam pani Tatianu veľmi príjemná atmosféra počas fotenia a prekrásne fotky ďakujeme.“

– Ivana

Rezervujte si termín na tehotenské fotenie

Momenty, ktoré zvečňujem sú (žiaľ) pominuteľné. Ak chcete, aby vás  spomienky na jedinečné okamihy sprevádzali vo vizuálnej podobe po celý život, pokojne sa ozvite a rezervujte si termín na tehotenské fotenie. Spoločne môžeme vytvoriť hotové umelecké dielo.