Rodinné fotenie a batoľatá

Chcete mať pamiatku na celý život s Vašimi detičkami? Rodinné fotenie zachytáva dôležité okamihy, ktoré si budete pamätať do konca života a najmä s deťmi je celé fotenie jedno veľké dobrodružstvo! Ak chcete, aby som zachytila Vašu rodinku, registrujte sa aspoň mesiac vopred. Čítať viac o fotení.

Rodinné fotenie v mojom ateliéri v Bratislave alebo v prírode

Milujem čaro rodinného fotenia, pretože je to jedno veľké dobrodružstvo, ktoré môžem zachytiť na fotoaparát. Taktiež je to aj výzva, ktorú zbožňujem, pretože každá rodinka je úplne iná a má svoje špecifiká. Rodinné fotenie je jednou z najkrajších foriem zachovania rodinných spomienok. Týmto spôsobom si môžete uchovať vzácne okamihy, ktoré by inak mohli byť stratené navždy.

Fotením Vašej rodinky zachytím významné udalosti, ako sú narodeniny, svadby, alebo dokonca aj bežné dni plné lásky a radosti. Nie je žiadnym tajomstvom, že ľudia sú dnes často fotografovaní väčšinou na klasický telefón, ktorý však nemá to čaro. Na druhej strane, rodinné fotenie, ktoré sa robí s profesionálnym fotografom, má úplne iný charakter.

Profesionálne vyfotené rodinné zábery sú výnimočné tým, že sú starostlivo premyslené a naaranžované. Ako fotografka pracujem s Vašou rodinkou na vytvorení unikátneho a osobného konceptu, ktorý odráža Váš štýl a charakter. Výsledkom je nezabudnuteľná séria fotografií, ktoré dokonale zachytávajú krásu a jedinečnosť.

Je len na vás, či sa vyberieme niekam na výlet alebo využijeme priestory môjho útulného ateliéru. Čo je však vždy zaručené – snažím sa o dobrú náladu počas celého fotenia pre Vás aj pre detičky. V mojom ateliéri v Bratislave väčšinou nechávam počas tohto typu fotenia jednoduchú scénu, aby vyniklo Vaše rodinné šťastie. Veľmi oceňujem, ak sú aj rodičia nápomocní, uvoľnení a snažia sa komunikovať s deťmi a zabávať ich. 

Aké typy rodinného fotenia ponúkate?

Rodinné fotenie väčšinou nerobíme s čerstvo narodenými bábätkami. Prvé rodinné fotenie detičky absolvujú často okolo 10. mesiaca. Rodičia chcú tiež často zachytiť prvé narodeniny. Je len na Vás, akú udalosť chcete zachytiť. Mnoho rodiniek fotím čisto pre to, že si chcú zapamätať obdobie, ktoré momentálne s deťmi prežívajú. Predsa len, každá chvíľa je vzácna.

Kedy je ideálny čas na objednanie?

Ak chcete, aby som zachytila vašu rodinku, registrujte sa aspoň mesiac vopred. Spoločne si prejdeme možnosti voľných termínov a dohodneme podrobnosti. 

Aký je najlepší čas na rodinné fotenie?

Ideálne je fotiť dopoludnia, keďže detičky vtedy lepšie spolupracujú. Na exteriérové fotenie však využívam najmä hodinku pred západom Slnka. 

Čo si na fotenie treba doniesť?

Najmä dobrú náladu.:) Vždy sa snažím o príjemnú atmosféru a verím, že fotenie nebude pre Vás žiadne utrpenie, ale zážitok, ktorý si budete pamätať do konca života a budete ho mať dokonca zvečnený. 

Aké oblečenie si mám dať na fotenie?

Ideálne, ak si Vy a Vaša rodinka dáte maximálne 3 farby, aby príliš farebné oblečenie nerušilo celkový dojem z fotky. Samozrejme, ak máte farby oblečenia, ktoré by ste chceli mať na fotografií, vieme sa dohodnúť. Ide mi aj o to, aby ste sa cítili príjemne a mali oblečené to, v čom sa cítite dobre. 

Koľko trvá rodinné fotenie?

Nemusíte sa báť, že by Vám fotenie so mnou zabralo celý deň. Rodinné fotenie väčšinou trvá hodinku, počas ktorej vzniknú zvečnené spomienky.

Tatiana Wilhelmová – profesionálna fotografka pre Bratislavu a okolie

S fotením intímnych a citlivých záberov, ktoré s vami budú celý život mám dlhoročné skúsenosti. Spočiatku išlo o moju záľubu, ktorú som pretavila do profesie. Pre novorodenecké fotografie mám kvalifikáciu. Sama som matkou štyroch detí. Možno i pre tieto dôvody si ma doteraz vybralo už veľa rodiniek, ktoré majú vďaka mojim fotografiám zachytené tie najkrajšie momenty. Čítať viac o mne >>

Referencie

„Veľmi príjemná ústretová fotografka s krásnym ateliérom. Ďakujeme za rodinné fotenie k prvým narodeninám synčeka a tešíme sa na ďalšie s Vami“

– Janka

„Pani Tatiana mi bola viacerými ľuďmi odporučená ako fotografka na tehotenské fotenie a preto som sa rozhodla aj ja podeliť sa s mojou pozitívnou skúsenosťou ďalej. Pani Tatiana má profesionálny prístup, milé a ústretové správanie, vie úplne dokonale pracovať s bábatkami, vždy sa vám snaží vyhovieť a poskytuje aj skvelé rady počas celého fotenia. Po nádherných tehotenských fotkách sme k nej išli aj na novorodenecké fotenie, a musím opatovne uznať, že výsledok jej práce je znova precízny, a vďaka tomu máme celá rodinka nádhernú pamiatku na celý život. Už teraz sa tešíme na ďalšie rodinné fotenia u pania Tatiany a odporúčam ju s radosťou aj ďalej.“

– Janka

„Určite odporúčam pani Tatianu veľmi príjemná atmosféra počas fotenia a prekrásne fotky ďakujeme.“

– Ivana

Rezervujte si termín na rodinné fotenie

Chcete mať pamiatku na celý život s Vašimi detičkami? Prihláste sa na rodinné fotenie v mojom ateliéri v Bratislave alebo v prírode, ktoré bude nielen zážitkom, ale aj spomienkou na nezabudnuteľné chvíle s Vašimi najdrahšími.