Svadobné fotenie pre Bratislavu a okolie

Svadobný deň je výnimočný pre všetkých zúčastnených. S mojimi fotografiami budete môcť opäť prežiť túto špeciálnu chvíľu a pripomenúť si tak momenty, ktoré budú spomienkami na celý život. Čítať viac o fotení.

Svadobné fotenie v Bratislave

Svadobné fotenie zachytáva škálu emócií. Od nervozity príprav, cez romantický bozk až po bujarú zábavu. K foteniu pristupujem s dávkou umeleckého myslenia a s motiváciou zobraziť tie najkrajšie momentky. Svadobné fotenie beriem ako jeden z najdôležitejších momentov celej svadby, pretože fotky budú tvoriť kostru spomienky, ktorú si hostia z udalosti odnesú.

Moja práca sa vyznačuje precíznosťou, jemnosťou a profesionalitou, ktorá tak zabezpečí, že svadobný deň bude zachytený tým najlepším možným spôsobom. Výsledkom bude kolekcia nezabudnuteľných snímok, pri ktorých padne nejedna slza dojatia či radosti. Tieto snímky budú slúžiť ako trvalý záznam tohto dôležitého dňa a budú prinášať radosť a emócie po celý život.

Počas mojej dlhoročnej práce fotografky som navštívila už niekoľko svadieb a tak viem byť v pravý čas na pravom mieste. Odpozerané mám aj tie správne uhly, aby boli svadobné fotky perfektné.

Tatiana Wilhelmová – svadobná fotografka pre Bratislavu a okolie

S fotením intímnych a citlivých záberov, ktoré s vami budú celý život mám dlhoročné skúsenosti. Spočiatku išlo o moju záľubu, ktorú som pretavila do profesie. Pre novorodenecké fotografie mám kvalifikáciu. Veľmi rada zachytávam tak dôležitý deň v živote dvoch ľudí, ako je práve ten svadobný.  Rozumiem, že pre niekoho môže byť svadobné fotenie nekomfortné, avšak spoločne vytvoríme príjemnú atmosféru, kedy vzniknú prirodzené fotografie, na ktoré sa budete radi pozerať ako na spomienku na najkrajší deň Vášho života. 

Rezervujte si termín na svadobné fotenie

Pravdou však ostáva, že svadby fotím výnimočne, no o to radšej, voľných termínov je teda obmedzený počet. Toto je príbeh Vášho najkrajšieho dňa a veľmi si vážim, že budem môcť prežiť s Vami.