Novorodenecké fotenie v Bratislave

Novorodeniatka fotím u mňa v ateliéri v Bratislave do ich 14. dňa veku od narodenia. Fotenie novorodencov prebieha v dopoludňajších hodinách.  Objednávajte, prosím, novorodenecké fotenie ešte v priebehu tehotenstva. Neskorším objednaním vám nemôžem zaručiť, že pre vás nájdem voľné miesto na fotenie. Čítať viac o fotení.

Newborn – Fotenie Novorodencov v mojom ateliéri v Bratislave

Fotenie novorodencov v ateliéri je jednou z najkrajších a najintímnejších foriem fotografovania a vždy ma veľmi fascinuje celý proces zachytenia prvých dní Vášho bábätka. Nič nie je krehkejšie a voňavejšie ako malé bábätko. Je magické, že to dokážeme vycítiť aj z obyčajnej fotografie.

Detičky rýchlo rastú a menia sa, najmä novorodeniatka sa menia naozaj každým dňom a fotografie tak zachytia ich prvé dni na tomto svete. Každé dieťa je jedinečné a takéto zvečnenie v prvých dňoch môže zachytiť ich osobnosť, prvé výrazy, úsmevy, pohyby a detaily ako rúčky, nožičky, či ružové líčka.

V mojom ateliéri robím všetko preto, aby ste počas fotenia zažili príjemnú atmosféru. Dbám o to, aby tu bolo čisto a teplúčko. Ak hľadáte spôsob, ako zachytiť tieto nezabudnuteľné momenty, novorodenecké fotenie v mojom ateliéri v Bratislave je pre vás tou správnou voľbou.

Tieto novorodenecké fotografie sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou rodinných albumov a sú vyhľadávanými rodinnými pokladmi. Fotografovanie novorodencov vyžaduje nielen schopnosti a skúsenosti, ale aj citlivosť a trpezlivosť. A práve to sú schopnosti, na ktoré dbám pri vytváraní krásnych, unikátnych a cenných spomienok pre rodičov a celú rodinu.

Kedy je najlepší čas na novorodenecké fotenie?

Z mojich skúseností viem, že najlepšie bábätká spolupracujú pokým nedovŕšia svoj 10. deň. Na to najúprimnejšie zobrazenie novorodeniatka máme teda zhruba dva týždne. Je dôležité mať na pamäti, že fotografovanie novorodenca môže byť pre bábätko a matku náročné, postarám sa však o maximálnu bezpečnosť a príjemnú atmosféru počas celého procesu vzniku fotografií.

V ktorom týždni tehotenstva by som sa mala objednať na fotenie?

Detičky rastú veľmi rýchlo a preto je najlepšie, ak sa na novorodenecké fotografovanie objedná mamička ešte počas tehotenstva (najlepšie v 30.-35. týždni tehotenstva). Okrem toho, ak sa objednáte vopred, vieme tak diskutovať o Vašich predstavách a požiadavkách a Vám poskytnem všetky potrebné informácie o tom, ako sa pripraviť na novorodenecké fotenie a čo očakávať počas neho.

Koľko času zaberie novorodenecké fotenie a čo je potrebné si priniesť?

Newborn fotenie zaberie dve až tri hodiny. Jediné, čo bude potrebné, aby ste spolu s bábätkom priniesli do môjho ateliéru v Bratislave, je biele body pre drobca, zopár jednorazových plienok a nejaké papanie, aby nám počas fotenia nevyhladlo. Do tašky môžete pribaliť aj cumeľ. Ak sa s bábätkom chcú odfotiť aj rodičia, je skvelé, ak si oblečenie zladia. Čo sa týka tónu novorodeneckých fotografií, ten si môžete vybrať. Skúsenosti ukázali, že nadčasové fotografie vznikajú najmä v bielych a zemitých odtieňoch. Tie obľubujem aj v mojom štúdiu.

Aká je cena newborn fotenia?

Cenu za newborn fotenie nájdete v mojom cenníku.

Tatiana Wilhelmová – Novorodenecká fotografka pre Bratislavu a okolie

S fotením intímnych a citlivých záberov, ktoré s vami budú celý život mám dlhoročné skúsenosti. Spočiatku išlo o moju záľubu, ktorú som pretavila do profesie. Pre novorodenecké fotografie mám kvalifikáciu. Sama som matkou štyroch detí. Možno i pre tieto dôvody si ma doteraz vybralo už veľa čerstvých mamičiek, ktoré chcú zachytiť prvé dni s bábätkom. Pri fotení dbám na to, aby sa cítilo či už bábätko alebo rodič bezpečne a príjemne. Spoločne vieme doladiť detaily a pripraviť sa tak na chvíľu, ktorá bude zaznamenaná. Čítať viac o mne >>

Referencie

„Ďakujeme aj s manželkou za krásne fotky našej malej. Veľmi milá a ústretová pani s úžasnými schopnosťami.“

– Oliver

„Pani fotografka to s detičkami neskutočne vie. Ďakujeme za krásne fotografie.“

– Patrícia

„Tánička vie úžasne narábať s bábätkami, s citom a láskou ako so svojími.“

– Zuzana

„Najkrajšie novorodenecké fotky  veľká spokojnosť, pani fotografka je super milá a trpezlivá osôbka, ktorá by sa mohla živiť aj profesionálnym uspávaním detí “

„Pani Tatiana mi bola viacerými ľuďmi odporučená ako fotografka na tehotenské fotenie a preto som sa rozhodla aj ja podeliť sa s mojou pozitívnou skúsenosťou ďalej. Pani Tatiana má profesionálny prístup, milé a ústretové správanie, vie úplne dokonale pracovať s bábatkami, vždy sa vám snaží vyhovieť a poskytuje aj skvelé rady počas celého fotenia. Po nádherných tehotenských fotkách sme k nej išli aj na novorodenecké fotenie, a musím opatovne uznať, že výsledok jej práce je znova precízny, a vďaka tomu máme celá rodinka nádhernú pamiatku na celý život. Už teraz sa tešíme na ďalšie rodinné fotenia u pania Tatiany a odporúčam ju s radosťou aj ďalej.“

– Janka

„Určite odporúčam pani Tatianu veľmi príjemná atmosféra počas fotenia a prekrásne fotky ďakujeme.“

– Ivana

Rezervujte si termín na novorodenecké fotenie

Zapamätajte si prvé dni Vášho bábätka vďaka foteniu v mojom ateliéri v Bratislave. Spoločne sa naladíme na rozkošnú a milú chvíľu, ktorá bude zvečnená do konca života.