Tatiana Wilhelm
Novorodenecká fotografka pre Bratislavu a okolie

Jedinečné zachytenie emócie .

S fotením intímnych a citlivých záberov, ktoré s vami budú celý život mám dlhoročné skúsenosti. Spočiatku išlo o moju záľubu, ktorú som pretavila do profesie.

Pre novorodenecké fotografie mám kvalifikáciu. Sama som matkou štyroch detí. Možno i pre tieto dôvody si ma doteraz vybralo už veľa čerstvých mamičiek, ktoré chcú zachytiť prvé dni s bábätkom. Pri fotení dbám na to, aby sa cítilo či už bábätko alebo rodič bezpečne a príjemne. Spoločne vieme doladiť detaily a pripraviť sa tak na chvíľu, ktorá bude zaznamenaná.

Pôsobím v Bratislave, kde sídli aj moje fotoštúdio, prispôsobené pre potreby a pohodlie vás a vašich detičiek.

Teším sa na stretnutie s vami.

Moje rodinné štúdio je v Bratislave, pohodlné, čisté a útulné. Nech sa páči, vstúpte

Novorodenecká fotografka Bratislava, Tatiana Wilhelm

Fotenia a služby

Fotka novorodenca - Bratislava - Tatiana Wilhelm

Novorodenecké fotenie

Zapamätajte si prvé dni Vášho bábätka vďaka novorodeneckému foteniu v mojom ateliéri v Bratislave.

Spoločne sa naladíme na rozkošnú a milú chvíľu, ktorá bude zvečnená do konca života. Získajte fotky plné emócií, ktoré časom budú naberať na hodnote. 

Profesionálne tehu fotenie - Bratislava - Tatiana Wilhelm

Tehotenské fotenie

Už niekoľko rokov tvorím štýlové a elegantné zábery, ktoré zachytávajú krivky a kontúry ženského tela v tehotenstve. Ide o príjemný proces. Počas celého tehotenského fotenia sa snažím vytvoriť uvoľnenú atmosféru, aby sa každá žena cítila sebaisto a prirodzene. Verím, že aj to prispieva k výslednému krásnemu obrazu.

rodinnefoto6

Rodinné fotenie

Rodinné fotenie je jednoducho zážitok. Je len na vás, či sa vyberieme niekam na výlet, alebo využijeme priestory môjho útulného ateliéru v Bratislave. Čo je však vždy zaručené – snažím sa o dobrú náladu počas celého fotenia pre vás aj pre detičky. V ateliéri väčšinou nechávam počas tohto typu fotenia jednoduchú scénu, aby vyniklo vaše rodinné šťastie. 

svadobne_fotenie (8)

Svadobné fotenie

Svadobné fotenie zachytáva škálu emócií. Od nervozity príprav, cez romantický bozk až po bujarú zábavu. K foteniu pristupujem s dávkou umeleckého myslenia a s motiváciou zobraziť tie najkrajšie momentky.

Svadobné fotenie beriem ako jeden z najdôležitejších komentov celej svadby, pretože fotky budú tvoriť kostru spomienky, ktorú si hostia z udalosti odnesú.

284650588_2100117623494658_6806743389632549235_n

Business a produktové fotenie

Na preplnenom trhu je nevyhnutné, aby vaša produktová fotografia vynikala. Spoločne vytvoríme za 1 hodinu fotenia skvelé fotografické výstupy, ktoré Vašu firmu či business posunú na vyšší level. Fotografie odovzdávam elektronicky do mailu na stiahnutie vo farebnej a čiernobielej verzii. Vybraná fotografia je v cene 15€ za kus. Máte špecifické požiadavky na tento typ fotenia? Tie si upresníme telefonicky alebo mailom pred fotením. 

Newborn fotenie u certifikovanej novorodeneckej fotografky

Novorodenecké workshopy pre fotografov

Intenzívny 1-dňový kurz fotenia novorodeniatok je určený pre všetkých tých, ktorí sa chcú zdokonaliť alebo naučiť ako fotiť bábätká od jeho narodenia až po 14.deň. Ponúkam Vám možnosť stráviť so mnou deň, kedy si prejdeme môj postup od prípravy fotoštúdia cez príchod rodičov s bábätkom, prácu s novorodeniatkom, polohovanie, zásady bezpečnosti až po konečnú úpravu fotiek pre klienta.

Rezervovať fotenie

Máte záujem o fotenie so mnou? Napíšte mi a všetko doladíme k Vašej spokojnosti. Teším sa na stretnutie s Vami!